26.04.2023

7 SEKRETÓW

sprzedaży ubezpieczeń na życie w 2023 roku

Szukasz sposobu na to, by rozmowa sprzedażowa była inspirująca, interesująca i kończyła się krótkim “kupuję”? Brakuje Ci wiarygodnej i atrakcyjnej argumentacji, obok której klient nie może przejść obojętnie? Ten webinar to odpowiedź na Twoje potrzeby.

26.04.2023
o godzinie 19:00

Prowadzący webinar
Anna Beczek
oraz
Wojciech Łojan

Jak webinar zmieni Twoją
sprzedażową rzeczywistość?

TRINS Visual Selling to niezawodna koncepcja sprzedaży ubezpieczeń na życie, której główną siłę stanowi prezentowanie żywych obrazów i używanie języka wartości. Dzięki niej wykorzystasz pełnię możliwości palety produktów życiowych dostępnych w ramach współpracy z ALWIS Ubezpieczenia.

Nie tylko docieraj do potrzeb, ale także je aktywizuj

Klient wie niewiele o ubezpieczeniach na życie, dlatego nie tylko musisz odkryć jego potrzeby, ale także je zaktywizować. Dowiedz się, jak zainspirować klienta do zmiany i refleksji.

Mów prostym językiem z barwnymi metaforami

Klient nie rozumie języka ubezpieczeń, dlatego musisz do niego mówić prostym językiem i używać metafor, które łatwo sobie wyobrazi. Poznaj techniki na docieranie do klienta za pomocą języka wartości.

Personalizacja komunikatu stanowi siłę sprzedaży

Każdy klient jest inny, dlatego nie możesz używać tego samego schematu rozmowy za każdym razem. Dzięki TRINS Visual Selling nauczysz się tworzyć obrazy, które przemawiają do każdej osoby.

Przygotuj się na spotkania online

Spotkania online nie są już dodatkiem. Dzisiaj są koniecznością. A ich atrakcyjna formuła jest podstawą sukcesu. Dowiedz się, jak przeprowadzić udane spotkanie, które zakończy się sprzedażą.

Co o naszych
technikach mówią inni?

Sprawdź, jak zmieniła się rzeczywistość osób, które skorzystały z naszego know-how.

Zobacz więcej komentarzy
Zobacz więcej komentarzy
Zobacz więcej komentarzy
Zobacz więcej komentarzy
Zobacz więcej komentarzy

Posłuchaj osób z rynku, które nam zaufały

i dowiedz się, co się zmieniło w ich pracy z Klientami.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy właścicielami firmy Diameo. Naszą misją jest dostarczanie Agentom Ubezpieczeniowym świeżych, nowoczesnych i przede wszystkim skutecznych technik, sposobów oraz narzędzi do rozwoju sprzedaży ubezpieczeń na życie.

Stworzyliśmy i nieustannie rozwijamy uznaną na rynku koncepcję TRINS Visual Selling, której główną siłę stanowi interaktywne aktywizowanie potrzeb klienta, prezentowanie żywych obrazów, używanie prostego języka wartości oraz argumentowanie poparte wiarygodnymi faktami. W latach 2021-2022 ponad 1700 agentów specjalizujących się w sprzedaży “życiówek” uczestniczyło w naszych szkoleniach i wielu z nich wróciło do nas z krótkim komunikatem: “To naprawdę działa!”. Dziękujemy 🙂

Od przeszło 30 lat sprzedajemy ubezpieczenia lub zarządzamy ich sprzedażą. Tę branżę znamy jak własną kieszeń. Dostrzegamy również jak błyskawicznie zmieniają się zwyczaje i potrzeby klientów, a przez to warsztat pracy nowoczesnego Agenta. Dlatego właśnie od lat transformujemy biznesy Agentów Ubezpieczeniowych i wiemy, jak odmienić Twoją sprzedażową rzeczywistość.

Zapisz się na webinar

Zamień dotychczasową rzeczywistość w gwarant skuteczniejszej sprzedaży ubezpieczeń na życie w ramach współpracy z ALWIS Ubezpieczenia.