Newsletter dla agentów ubezpieczeniowych

Nowe ścieżki skutecznej sprzedaży

Ubezpieczeń na życie

Poznaj świeże, nowoczesne, a przede wszystkim skuteczne sposoby sprzedaży, które błyskawicznie wykorzystasz w swojej codziennej pracy z klientem.

Zapisując się na newsletter otrzymasz specjalistyczny PDF, dotyczący 6 kręgów “Toksyczności finansowej choroby”, dzięki któremu łatwiej wytłumaczysz klientom jak potencjalna choroba wpływa na ich finanse oraz materiał wideo, z którego dowiesz się jak zwiększać sumy ubezpieczenia w polisach typu ‘poważne zachorowanie’ i zainteresować klientów rozmową o pełnym zabezpieczeniu życia i zdrowia, które masz w swojej ofercie.

Zapisz się teraz

Dlaczego warto dołączyć?

Dołączając do newslettera, otrzymujesz dostęp do wiedzy dla elitarnego grona agentów ubezpieczeniowych, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje oraz poznać praktyczne narzędzia wspomagające sprzedaż ubezpieczeń na życie.

Co zyskasz dołączając do newslettera:

Wartościowe maile

naszpikowane praktyczną wiedzą, którą możesz od razu wykorzystać w swojej pracy z klientem. To wskazówki, które pomogą Ci nie tylko w sprzedaży, ale także w rozmowie.

Solidne porady

które ułatwią Ci stworzenie argumentacji sprzedażowej trafiającej w sedno potrzeb osób, które do tej pory myślały, że nie potrzebują ubezpieczenia na życie.

Wiedza od praktyków

skondensowana w prostej i czytelnej formie. Jeden mail może całkowicie odmienić Twoją sprzedaż. A najlepsze jest to, że wiedzę z maili możesz mieć zawsze pod ręką - wystarczy telefon.

Nowe trendy sprzedażowe

które wykorzystasz w rozmowach z klientem, a efekt przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania. W końcu sprzedaż ewoluuje. Nie pozwól, aby trendy przeszły Ci obok nosa.

Ciekawe statystyki

które bez obaw możesz wykorzystać w rozmowie, aby przekonać klienta do zakupu polisy. Ciężko się kłócić z faktami przedstawionymi w bardzo ciekawej formie.

Gotowe materiały

które otrzymasz już w pierwszym mailu. Zapoznaj się z koncepcją "Toksyczności finansowej choroby" i wykorzystaj ją natychmiast na spotkaniu z klientem.

Co o naszych
technikach mówią inni?

Sprawdź, jak zmieniła się rzeczywistość osób, które skorzystały z naszego know-how.

Zobacz więcej komentarzy
Zobacz więcej komentarzy
Zobacz więcej komentarzy
Zobacz więcej komentarzy
Zobacz więcej komentarzy

Posłuchaj osób, które nam zaufały

i dowiedz się, co się zmieniło w ich pracy z Klientami.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy właścicielami firmy Diameo. Naszą misją jest dostarczanie Agentom Ubezpieczeniowym świeżych, nowoczesnych i przede wszystkim skutecznych technik, sposobów oraz narzędzi do rozwoju sprzedaży ubezpieczeń na życie.

Stworzyliśmy i nieustannie rozwijamy uznaną na rynku koncepcję TRINS Visual Selling, której główną siłę stanowi interaktywne aktywizowanie potrzeb klienta, prezentowanie żywych obrazów, używanie prostego języka wartości oraz argumentowanie poparte wiarygodnymi faktami. W latach 2021-2022 ponad 1700 agentów specjalizujących się w sprzedaży “życiówek” uczestniczyło w naszych szkoleniach i wielu z nich wróciło do nas z krótkim komunikatem: “To naprawdę działa!”. Dziękujemy 🙂

Od przeszło 30 lat sprzedajemy ubezpieczenia lub zarządzamy ich sprzedażą. Tę branżę znamy jak własną kieszeń. Dostrzegamy również jak błyskawicznie zmieniają się zwyczaje i potrzeby klientów, a przez to warsztat pracy nowoczesnego Agenta. Dlatego właśnie od lat transformujemy biznesy Agentów Ubezpieczeniowych i wiemy, jak odmienić Twoją sprzedażową rzeczywistość.

Anna Beczek

Wojciech Łojan

Zapisz się na newsletter

Dołącz do jedynego takiego newslettera w Polsce i zwiększ efektywność
sprzedażową ubezpieczeń na życie.