Zostań Mistrzem
Sprzedaży Online

Dzięki udziałowi w projekcie Mistrz Sprzedaży Online wykorzystasz pełnię możliwości sprzedaży ubezpieczeń na życie przez internet, oczarujesz rozmówcę sposobem prowadzenia spotkania z wykorzystaniem unikalnej technologii i błyskawicznie dotrzesz do Klientów z całej Polski, co zwielokrotni Twoją sprzedaż. 

Dla kogo jest ten Projekt

Czy masz już dość...

Ciągłe poszukiwanie klientów

co zmusza Cię do dalekich wyjazdów, a ilość poleceń od dotychczasowych klientów jest niezadowalająca lub polecenia kierują wyłącznie do osób z ich regionu?

Nieefektywnych spotkań online

podczas których nie wiesz, jak wykorzystać umiejętności ze spotkań stacjonarnych i wrażenia, że brakuje w nich emocji, które decydują o skuteczności sprzedaży?

Ograniczonych zasobów

czasowych i finansowych wynikających z konieczności dojazdu do Klienta (koszt paliwa) i inwestycji kilku godzin, aby odbyć np. 60-minutowe spotkanie (cenny czas)?

Mistrz Sprzedaży Online

Możesz wybrać nas i mieć pewność, że:

Jesteś pewny umiejętności

i tego, że forma, w której przekazujesz informacje, jest maksymalnie atrakcyjna, wręcz czekasz, żeby się nią pochwalić.

Idziesz w dobrym kierunku

dzięki wiedzy naszych trenerów, która podnosi Twoją skuteczność kilkukrotnie oraz oszczędza czas na niespotykaną dotąd skalę.

Wiesz, jak się zaprezentować

co pokazać i jak podkreślić najważniejsze elementy oferty, dzięki czemu rozmówca chce słuchać Ciebie i tylko Ciebie.

Krok po kroku uczysz się

zupełnie nowych procesów sprzedaży online, zdobywasz doświadczenie i odkrywasz nowe możliwości tej formy kontaktu.

Inna droga

Możesz też nie zmieniać nic i pozostać przy tym, że:

Nie wiesz

jak umówić się na spotkanie zdalne. Boisz się, że klient nie potraktuje Cię poważnie, gdy będziecie rozmawiać online.

Nie masz pojęcia

skąd brać klientów, którzy będą chcieli rozmawiać online i nadal marnujesz czas na czasochłonne dojazdy do klientów.

Masz przytłaczające poczucie

że kompletnie nie wiesz, jak pozyskać uwagę klienta, aby Cię słuchał, a nie sprawdzał wiadomości w drugiej zakładce.

Obserwujesz z zadrością

poczynania kolegów, którzy przestawili się na online i są coraz lepsi, a sam odwlekasz zmianę i martwisz się o przyszłość.

Co zawiera Projekt
Mistrz Sprzedaży Online?

Projekt Mistrz Sprzedaży Online składa się z 3 elementów, w ramach których:

ZAPROJEKTUJEMY

Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie wirtualny pokój sprzedażowy zgodny z Twoim naturalnym stylem sprzedażowym, co pozwoli Ci stworzyć przyjazne i przykuwające uwagę Klienta środowisko do rozmowy sprzedażowej, budowania zaufania wśród Klientów z całej Polski i finalizowania sprzedaży.

WYPOSAŻYMY

Wyposażymy Twój pokój w ponad 150 oryginalnych grafik sprzedażowych TRINS, dzięki czemu zyskasz wsparcie merytoryczne oraz praktyczne, które będziesz mógł przekuć w argumentację sprzedażową wnoszącą efektywność spotkań online na wyższy poziom.

NAUCZYMY

Nauczymy Cię skutecznie prowadzić spotkania w formie spektaklu sprzedażowego TRINS poprzez szkolenia stacjonarne, video oraz indywidualne konsultacje.

Efekty

Czy Mistrz Sprzedaży Online to coś
dla Ciebie?

Wyobraź sobie, że w czasie spotkania i po nim rozmówca:

Docenia

jak sprawnie korzystasz z nowoczesnych technologii w sprzedaży podczas spotkań.

Powiedział Ci

że stosujesz genialną technologię i jest w szoku, jak profesjonalnie można przeprowadzić spotkanie.

Poleca Cię

ludziom z różnych części Polski, a więc wielokrotnie zwiększasz potencjał zdobywania poleceń.

Jest pod wrażeniem

że spotkanie dotyczące ubezpieczeń na życie było tak dostosowane do jego oczekiwań oraz potrzeb.

Podkreśla

że wreszcie trafił na agenta ubezpieczeniowego, który nie korzysta ze sztampowych prezentacji.

Zamienia się w Klienta

a Ty dzięki temu rozwijasz swoją sprzedaż na niespotykaną skalę, a do tego zyskujesz bezcenny czas dla siebie i rodziny.

Jak zacząć?

Co musisz mieć, aby
zacząć?

Zupełnie nic. Jesteś bowiem w idealnej sytuacji do tego, by zacząć zarabiać więcej, odzyskać czas i odbywać spotkania spokojnie i skutecznie z własnego domu (lub egzotycznej wyspy), a nie nadal stać w korkach do klientów.

Wystarczy jedno kliknięcie, byś docierał do Klientów z całej Polski w mgnieniu oka i odzyskał czas, który możesz poświęcić rodzinie lub po prostu na to, co kochasz robić najbardziej!

Co da Ci Projekt?

Spotkania online to rewolucja branżowa, na którą albo się przygotujesz… albo przygotuj się na kłopoty! Poznaj Projekt, w ramach którego:

Uczysz się

skutecznych technik sprzedaży w trakcie spotkań online i wiesz, jak wykorzystać wirtualne możliwości perswazji przygotowane przez ekspertów Visual Selling.

Trenujesz

jak nie dać się zbić z tropu brakiem zainteresowania lub reakcji rozmówcy, co przekłada się na wyższą skuteczność sprzedażową.

Poznajesz

sposoby na to, jak wykorzystać pozorne wady spotkań online na swoją korzyść i wiesz, jak zamienić takie spotkanie w zadowolonego Klienta.

Zyskujesz

nową, efektowną wirtualną przestrzeń sprzedażową dopasowaną do Twoich potrzeb, w której możesz oczarować rozmówcę.

Poprawiasz

proces zdobywania poleceń oraz sprzedaży od A do Z, efektywnie rozwijając sieć Klientów z całej Polski, bez względu na Twoją lokalizację.

Stajesz się

świadomym i przygotowanym na wyzwania spotkań online agentem ubezpieczeniowym, który wie, jak wykorzystać oczywiste szanse, które daje świat komunikacji online.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy właścicielami firmy Diameo. Naszą misją jest dostarczanie Agentom Ubezpieczeniowym świeżych, nowoczesnych i przede wszystkim skutecznych technik, sposobów oraz narzędzi do rozwoju sprzedaży ubezpieczeń na życie.

Stworzyliśmy i nieustannie rozwijamy uznaną na rynku koncepcję TRINS Visual Selling, której główną siłę stanowi interaktywne aktywizowanie potrzeb klienta, prezentowanie żywych obrazów, używanie prostego języka wartości oraz argumentowanie poparte wiarygodnymi faktami. W latach 2021-2022 ponad 1700 agentów specjalizujących się w sprzedaży “życiówek” uczestniczyło w naszych szkoleniach i wielu z nich wróciło do nas z krótkim komunikatem: “To naprawdę działa!”. Dziękujemy 🙂

Od przeszło 30 lat sprzedajemy ubezpieczenia lub zarządzamy ich sprzedażą. Tę branżę znamy jak własną kieszeń. Dostrzegamy również jak błyskawicznie zmieniają się zwyczaje i potrzeby klientów, a przez to warsztat pracy nowoczesnego Agenta. Dlatego właśnie od lat transformujemy biznesy Agentów Ubezpieczeniowych i wiemy, jak odmienić Twoją sprzedażową rzeczywistość.

Anna Beczek

Wojciech Łojan

Co się zmieni?

Zobacz jak szkolą się
Misrzowie Sprzedaży Online w praktyce

Obejrzyj filmik, który pokazuje jeden z elementów projektu –
szkolenie stacjonarne w formie symulacji spotkań z Klientem online.

Co o Projekcie mówią inni?

Sprawdź, jak zmieniła się rzeczywistość osób, które skorzystały z kursu.

Zostań Mistrzem Sprzedaży Online

Sprawdź, co wchodzi w zakres Projektu.

Co otrzymujesz:

Łączna wartość takiego pakietu to ponad 15000 zł.

Ale dla Ciebie przygotowaliśmy specjalną
zniżkę -40% oraz możliwość płatności
ratalnej
zatem cena wynosi tylko:

2400 zł x 2 + VAT

Chcesz niezobowiązująco sprawdzić, czy to program dla Ciebie? Wypełnij formularz i czekaj na nasz kontakt.

Gwarancja

100%
Gwarancja Satysfakcji

Dołączając, zyskujesz 100% gwarancję satysfakcji, ponieważ w ramach Projektu będziemy uczyć i wspomagać Cię do momentu, aż poczujesz, że własnymi siłami dasz sobię radę.

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania lub wątpliwości? Dowiedz się więcej o projekcie.

Łatwo to jest być kolejnym nudnym agentem, któremu klienci zwiewają na spotkaniu i pytają kiedy koniec. Nasza metoda na początku jest trudna, jak wszystko, czego trzeba się nauczyć, jednak gdy poznasz jej skuteczność, to już nigdy nie wrócisz do starych sposobów sprzedaży.

To nie tylko Twoje wirtualne tło, ale prawdziwa scena, na której możesz wyświetlać najważniejsze informacje, prezentować wykresy i kluczowe dane. Efekt estetyczny to tylko fragment. Usprawniamy spotkania online na żywo, gdzie spotyka się sprzedawca z potencjalnym Klientem 1 na 1.

Nie oczekujemy od Ciebie się żadnych dodatkowych kompetencji — w trakcie Projektu korzystasz przyzwyczajeń i nawyków uczestniczenia w spotkaniach online, które już posiadasz.

Nasze rozwiązania obsługują wszystkie podstawowe komunikatory, które mają funkcję udostępniania ekranu — tj. Zoom, Teams,. Google Meet itp.

To branża, w której mamy ponad 30 lat doświadczenia. W sprzedaży występuje specyficzna konieczność tłumaczenia, pokazywania, przykucia uwagi. Nasza wiedza daje sprzedawcom możliwość zwielokrotnienia skuteczności procesu sprzedażowego i zwiększenie zysków.

Zostań
Mistrzem Sprzedaży Online

Dołącz do jedynego takiego Projektu w Polsce i zamień dotychczasową
rzeczywistość w gwarant skuteczniejszej sprzedaży.