11.05.2023

Sprzedaż ubezpieczeń na życie online:

7 FILARÓW

prowadzenia skutecznych spotkań sprzedażowych przez internet w 2023 r.

Zastanawiasz się, czy prowadzenie rozmów sprzedażowych online jest dla Ciebie? Słyszysz na ten temat podzielone opinie wśród Agentów i nie wiesz, jak wykorzystać wciąż nieodkryty potencjał drzemiący w spotkaniach online? Ten webinar rozwieje Twoje wątpliwości i da Ci konkretne rozwiązania.

11.05.2023
o godzinie 20:00

Prowadzący webinar
Anna Beczek
oraz
Wojciech Łojan

Jak webinar zmieni Twoje
podejście do spotkań online?

W ostatnich latach, w branży ubezpieczeń na życie pojawiło się wiele mitów dotyczących spotkań sprzedażowych online. Jedni Agenci je kochają, inni – mają wątpliwości. Czas odkryć pełnię możliwości tego sposobu prowadzenia biznesu ubezpieczeniowego i obalić szereg mitów oraz poznać aktualne trendy w sprzedaży ubezpieczeń na życie online.

Spotkania online są katalizatorem rozwoju w Twoim biznesie

Nie chodzi o to, aby całkiem rezygnować ze spotkań tradycyjnych. Rozmowy sprzedażowe online są dodatkiem, który pozwoli Ci działać praktycznie bez ograniczeń i rozwijać się w ekspresowym tempie, docierając w mgnieniu oka do Klientów z całej Polski.

Przykucie uwagi Klienta nigdy nie było tak proste

Dowiedz się, jak świadomie oddziaływać na Klienta, aby jego uwaga podążała za zmianami, dzięki czemu na koniec spotkania powie: "To było niesamowicie wartościowe. Nie wiem, kiedy zleciała ta godzina...". To może być skierowanie do Ciebie, jeśli poznasz sekrety spektaklu sprzedażowego.

Spotkania online są narzędziem, którego trzeba się nauczyć

Wielu Agentów w trakcie lockdownu prowadziło działania online. Niektórzy nie mieli wyników, zakładając, że przyczyną jest forma takich spotkań. W rzeczywistości wykorzystywali jedynie 10% możliwości narzędzi online, bo sama znajomość Teamsa czy Zooma to dopiero początek. Jeśli chcesz poznać 100% potencjału, przyjdź na webinar.

Spotkania online nie zastąpią kontaktu z człowiekiem

Pewnie, że nie, bo nie taki jest ich cel. Jednak dzięki temu są w stanie zaoferować dużo więcej. Dowiedz się, jak możesz docierać do Klientów z całej Polski oraz prowadzić biznes z każdego miejsca na świecie. Zobacz unikalne możliwości jakie dają współczesne rozwiązania technologiczne dedykowane agentom ubezpieczeniowym chcącym rozwijać swoje umiejętności sprzedaży online. Na 99% o nich jeszcze nie słyszałeś...

Co o naszych
technikach mówią inni?

Sprawdź, jak zmieniła się rzeczywistość osób, które skorzystały z naszego know-how.

Zobacz więcej komentarzy
Zobacz więcej komentarzy
Zobacz więcej komentarzy
Zobacz więcej komentarzy
Zobacz więcej komentarzy

Posłuchaj osób, które nam zaufały

i dowiedz się, co się zmieniło w ich pracy z Klientami.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy właścicielami firmy Diameo. Naszą misją jest dostarczanie Agentom Ubezpieczeniowym świeżych, nowoczesnych i przede wszystkim skutecznych technik, sposobów oraz narzędzi do rozwoju sprzedaży ubezpieczeń na życie.

Stworzyliśmy uznaną na rynku koncepcję TRINS Visual Selling, której główną siłę stanowi interaktywne aktywizowanie potrzeb klienta, prezentowanie żywych obrazów, używanie prostego języka wartości oraz argumentowanie poparte wiarygodnymi faktami. 

Od przeszło 30 lat sprzedajemy ubezpieczenia oraz zarządzamy ich sprzedażą. Dostrzegamy jak błyskawicznie zmieniają się zwyczaje i potrzeby Klientów, a przez to warsztat pracy nowoczesnego Agenta. Dlatego od lat transformujemy biznesy Agentów Ubezpieczeniowych i wiemy, jak odmienić Twoją sprzedażową rzeczywistość.

Zapisz się na webinar

Wspólnie z nami zdemaskuj często powielane mity na temat prowadzenia
spotkań sprzedażowych online i wzbogać swoją pracę o potężne narzędzia do rozwoju Twojego biznesu.